Gamemax Power Supply, 80 PLUS, Gold | GX PRO 1250G | 1250 W
- TootjadGamemax
- Mudel: GX PRO 1250G
- Saadavus: 5
-
156€
Gamemax Power Supply, 80 PLUS, Gold | GX PRO 1250G | 1250 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 319.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 3.33 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 2.94 kg |
| Nimivõimsus | 1250 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 242 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Power Supply, 80 PLUS, Gold |
| Producer product name | GX PRO 1250G |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax power supply, 80 plus, gold gx pro 1250g 1250 w, gx pro 1250g, gamemax, toiteplokid psu




